PROXIMA - NAJLEPSZE NOWE SAMOCHODY, CZYSTOŚĆ UTRZYMANIA

Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania naszych Klientów i dawać im to, co najważniejsze na trasie – komfort oraz bezpieczeństwo. PROXIMA Centrum Wynajmu Samochodów to wypożyczalnia stawiająca na najwyższą jakość świadczonych usług. U nas wynajmiesz busa albo samochód dostawczy szybko i tanio, bez zbędnych, męczących formalności. Tutaj płaci się tylko za korzystania z samochodu, a od ukrytych kosztów trzymamy się z daleka.

Posiadając duże doświadczenie i zatrudniając wykwalifikowanych pracowników wiemy co zrobić, aby zadowolić Klienta. To od Twojego zadowolenia zależy nasz sukces, dlatego świadczymy usługi fachowo, z zaangażowaniem i przy okazji uwielbiając to, czym się zajmujemy. Jako pasjonaci motoryzacji mamy na co dzień do czynienia ze wspaniałymi pojazdami, które mogą być Ci pomocne zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Wynajmujemy pojazdy na tak długo, jak tylko będzie Ci to potrzebne, zawsze rozpatrując indywidualnie potrzeby każdego Klienta.

Zapraszamy do poszczególnych działów na stronie, w których dowiesz się wszystkiego o szczegółach naszej działalności i oferty.

DLACZEGO MY?
 • alt
  NASZE SAMOCHODY
  SĄ NOWE
 • alt
  INDYWIDUALNIE TRAKTUJEMY KLIENTA
 • alt
  ZAPEWNIAMY PAKIET UBEZPIECZEŃ
 • alt
  NASZE CENY SĄ KONKURENCYJNE
ZAPYTAJ O OFERTĘ
WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ AKCEPTUJESZ
NASZĄ POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Ile to jest: ?